Aleksandra daje korepetycje z nauczania początkowego w Katowicach


Katowice: nauczanie początkowe

Witam,
nazywam się Aleksandra i jestem korepetytorką nauczania początkowego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Jestem studentka 2 roku, pomoge uczniom w nauce na poziomie podstawowym badz gimnazjalnym rowniez z jezyka angielskiego(zapewniam materia?y). Ze swojej strony zapewniam rzetelnosc i sumiennosc. Jezeli korepetycje odbywalyby sie u mnie (bogucice) za 1h - 20 zl za 2 h - 35.. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z nauczania początkowego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką 2 roku, pomogę uczniom w nauce na poziomie podstawowym badz gimnazjalnym również z języka angielskiego(zapewniam materiały). Ze swojej strony zapewniam rzetelnosc i sumiennosc. Jeżeli korepetycje odbywalyby się u mnie (bogucice) za 1h - 20 zł za 2 h - 35.

Następna oferta

Poprzednia oferta