Dominika daje korepetycje z języka francuskiego w Gorlicach


Gorlice: język francuski

Witam,
nazywam się Dominika i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Gorlicach (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Magister filologii romańskiej udzieli korepetycji z języka francuskiego na każdym poziomie, dzieciom, uczniom szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz studentom. Oferuję pomoc w nauce od podstaw, odrabianiu zadań domowych, wyjaśnianiu trudnych zagadnień, przygotowaniu do matury, a także nauką gramatyki i ciekawego słownictwa. Lekcje na każdym poziomie zaawansowania, indywidualne, w parach lub w grupach. Zapewniam materiały pomocnicze i ksera. Gwarantuję ciekawe zajęcia oraz solidne przygotowanie językowe.