Monika daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, środy, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK××TAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

jako studentka posiadam doświadczenie w udzielaniu koreptycji z języka angielskiego, a także w pomocy przy odrabianiu prac domowych, pisaniu wypracowan w języku angielskim. Udzielalam korepetycji zarowno osobom z gimnazjum jak i z liceum, przygotowywalam ich do egzaminow, wykorzystujac przy tym arkusze egzaminacyjne, swoje materiały. Lekcje prowadzone byly w bardzo mily i przystepny sposob. Oprocz przygotowan do egzaminow zajmowalam się także tłumaczeniem gramatyki, przede wszystkim zrozumieniem czasow gramatycznych, ktore sa najwiekszym utrapieniem uczniow, wykorzystywalam ku temu roznorodne cwiczenia, także multinedialne, ktore sprawily ze problem zostal rozwiazany. Rezultaty byly satysfakcjonujace. osoby ktore wogole nie mialy kontaktu z językiem angielskim po roku znajomosci podniosly już sobie poziom i poprawily oceny w szkole, a co najwazniejsze przelamaly bariere językowa. Naprawde warto ze mną wspolpracowac, sprawdz sam :)

Następna oferta

Poprzednia oferta