Katarzyna Leszczynska daje korepetycje z języka francuskiego w Warszawie


Warszawa: język francuski

Witam,
nazywam się Katarzyna Leszczynska i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK×TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Oferuje korepetycje z języka francuskiego dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum oraz osobom dorosłym. Obecnie jestem studentką Uniwersytetu Warszawskiego (filologia roma?ska). Wcześniej przebywałam we Francji w Lyonie przez 2 lata, gdzie uzyskałam dyplom z języka francuskiego (Le Diplome dEtudes Francaises) oraz odbyłam liczne stałe. Korepetycji udzielam już od 4 lat więc można liczyć na moje doświadczenie. Jeśli chodzi o cenę: 60 minut- 35zł, 1,5 godz. - 50 zł. Z uwagi na materiały(które ja dostarczam)oraz na styl prowadzonych lekcji, wola?abym aby odbywaćy się one u mnie(Praga Po?udnie, rondo Wiatraczna). Kontakt: mail katarzyna.leszczynska@yahoo.frlub telefon kontaktowy: 660 397 956

Następna oferta

Poprzednia oferta