Angelika M. daje korepetycje z języka angielskiego w Krakowie


Kraków: język angielski

Witam,
nazywam się Angelika M. i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

M?oda nauczycielka z doświadczeniem udzieli fachowej i rzetelnej pomocy w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego, matury, egzaminów FCE, CAE i wstępnych. Podstawy Business English. Posiadam doświadczenie w nauczaniu w liceum i gimnazjum, a także w szkołach językowych. Byłam egzaminatorem na maturze ustnej. Obecnie uczę w jednej z prywatnych szkół Krakówskich. Na zajęciach zapewniam dużą ilość materiałów w tym pomoce multimedialne (filmiki, scenki). Darmowa pierwsza lekcja w celu okre?lenia poziomu i ustalenia oczekiwań ucznia. 40 zł /60 min tel:509-311-888

Następna oferta

Poprzednia oferta