Emilia daje korepetycje z języka niemieckiego we Wrocławiu


Wrocław: język niemiecki

Witam,
nazywam się Emilia i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

J. NIEMIECKI DLA DOROSŁYCH
nauka j. niemieckiego dostosowana do indywidualnych potrzeb kursantów. BERUFSDEUTSCH (niemiecki w firmie), konwersacje, językowe przygotowanie do pracy/pobytu w Niemczech, ćwiczenia wymowy.
Zajęcia prowadzi mgr filologii germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego - nauczycielka i tłumacz j. niemieckiego. Cena: 40-45 zł/60 min. Możliwość wystawienia rachunku. Profesjonalne przygotowanie do ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ w j. niemieckim oraz TESTÓW. Tłumaczenie CV oraz listu motywacyjnego na j. niemiecki a w razie potrzeby również pomoc w ich sporzłdzeniu. Cena: 50 zł/60 min. Możliwość wystawienia rachunku.

Następna oferta

Poprzednia oferta