Justyna daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Justyna i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem w trakcie uczenia się na pracownika socjalnego, dzięki czemu zdoby?am wiedzę na temat pedagogiki i psychologii. Bardzo szybko nawiązuję kontakt nie tylko z dziećmi, ale także i z młodzieżą. Przez rok byłam korepetytorem i odnie?li?my z uczniem zamierzony cel. Uważam, że trudności w nauce powstaj? z braku podstawowych informacji, więc swoją pracę z uczniem rozpoczynam od podstaw takich jak 2+2. Poczłtkowo dla rodzica nie widać efektów, ale gwarantuję, że w możliwie najkrótszym czasie będę widoczne wyniki (zależy to również od stara? ucznia rzecz jasna). W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny w dni powszednie po godzinie 16 oraz w weekendy po godzinie 13.

Następna oferta

Poprzednia oferta