Marta Rados daje korepetycje z języka angielskiego w Łodzi


Łódź: język angielski

Witam,
nazywam się Marta Rados i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką Politechniki Łódzkiej. Studiuję na IFE(wydział z wyk?adowym językiem angielskim). Posiadam certyfikat Advanced (znajomość języka w stopniu zaawansowanym). Udzielam korepetycji od 3 lat, a moi uczniowie w znacznym stopniu poszerzaj? swoją wiedzę. Ten język można polubię, a ja zrobić wszystko, żeby tak się sta?o. Zapewniam odpowiednie materiały i miłą atmosferę zajęć. Przygotuję do egzaminu z języka po gimnazjum, jak i do matury (zakres podstawowy i rozszerzony). Jeśli pojawi? się problemy w szkole rozwiążą je. Lekcje są bardzo efektywne.

Następna oferta

Poprzednia oferta