Karolina daje korepetycje z języka angielskiego w Łodzi


Łódź: język angielski

Witam,
nazywam się Karolina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

STUDENTKA 5-GO ROKU UNIWERSYTETU ?ÓDZKIEGO UDZIELI KORPEETYCJI Z ANGIELSKIEGO (Łódź)
Indywidualna nauka języka angielskiego - 100% wykorzystania czasu lekcji, optymalne dostosowanie poziomu zajęć do potrzeb i oczekiwań. Korepetycje i konwersacje z języka angielskiego, pomoc przy pracach domowych, możliwość odbywania zajęć z samych konwersatoriów, możliwość przeprowadzania zajęć w grupach 2-3 osobowych po atrakcyjnych cenach.

OFERUJĘ: Ciekawe i zajmujęce lekcje, interesujące konwersacje, indywidualny tok nauczania, szybkie zrozumienie regu? i gramatyki angielskiego, przygotowanie do matury i do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim. Ze mną zrozumiesz angielski, zaczniesz myśleć i mówię po angielsku! Nie uczę regu?ek - uczę rozumie?!
Posiadam 5-LETNIE doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno w?ród dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, co roku wyjeżdżam za granicą, aby szkoli? swój angielski, posiadam również materiały do nauki języka na każdym poziomie zaawansowania.
Cena:40 zł/60 min, 50 zł/90 min, 60 zł/120 min
tel: 515 122 454, mail: kajki1@op.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta