Agnieszka Łużny daje korepetycje z języka angielskiego w Krakowie


Kraków: język angielski

Witam,
nazywam się Agnieszka Łużny i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: polska, kraków, os.podwawelskie. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, środy, piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK××TAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką Vi roku filologii angielskiej, absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Językow Obcych. mam praktyke w szkołach podstawowych, gimnajum i liceum oraz dwuletnie doświadczeniu w udzielaniu korepetycji na roznych poziomach zaawansowania, przez ponad pol roku pracowalam w Anglii.
oprocz tego przygotowuje do egzaminow i matury, pomagam w pisaniu prac, esejow oraz zadań a także tłumacze prace z języka polskiego na angielski i angielskiego na polski.

serdecznie polecam

Następna oferta

Poprzednia oferta