Maria Pawłowska daje korepetycje z informatyki w Gdańsku


Gdańsk: informatyka

Witam,
nazywam się Maria Pawłowska i jestem native speakerem oraz korepetytorką informatyki. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z informatyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Obecnie studiuje pedagogika wczesna edukacje z językiem angielskim. Uwielbiam angielski i lubie go uczyc dletego też wybralam ten kierunek. Jestem absolwentka matury miedzynarodowej. Angielski znam jako 1 język, native speaker, poziom proficiency. Chodzilam do przedszkoła w Anglii i do High School. Ponadto posiadam certfikaty FCE, CAE i jestem na poziomie proficiency. Chętnie bym uczyla dzieci i mlodziez, pomogę w przygotowaniach do egzaminow i przede wszystkim naucze Cie mowic po angielsku=) Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych

Następna oferta

Poprzednia oferta