Hanka daje korepetycje z języka polskiego we Wrocławiu


Wrocław: język polski

Witam,
nazywam się Hanka i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Huby. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Magister filologii polskiej, z 13-letni? praktykę w prowadzeniu korepetycji udziela lekcji na wszystkich poziomach nauczania. Wypracowania, powtórki z lektur, gramatyka, przygotowanie do egzaminów wstępnych i maturalnych.35 zł/godz. Powyżej 3 godzin tygodniowo - cena 30 zł/60 min. Posiadam dużo materiałów dydaktycznych, w tym autorskich. Zapewniam miłą atmosferę i wysoką skuteczność nauczania.
Na bieżąco informuj? rodziców o postępach w nauczaniu.

Zapraszam
Dojazd do mnie: autobusy - 112, 113, 133, 134, 145, 146, K.
Tramwaje - 8, 9, 15, 22
kontakt: gg: 1992540 kom. 505 33 44 96

Następna oferta

Poprzednia oferta