Ela daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Ela i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie studiów. Przygotowuję również maturzystów do studiów. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Tlen: elus12@tlen.pl
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka Filologii Angielskiej UAM a obecnie lektor z kilkuletnim doświadczeniem udzieli korepetycji z języka angielskiego. Oferuję zajęcia przygotowujące do egzaminów językowych: FCE, CAE, CPE, BEC, LCCI, IELTS. Ponadto prowadzę zajęcia konwersacyjne i zajęcia z pisania angielskich tekstów. Zajmuję się też sprawdzaniem tekstów angielskich i ich redagowaniem (prace dyplomowe/projekty/eseje/dokumenty). Korepetycje: 50 zł/h; konwersacje: 40 zł/h, proofreading - w zalezno?ci od tekstu. Zapraszam :) 507092829

Następna oferta

Poprzednia oferta