Anett daje korepetycje z języka angielskiego w Elblągu


Elbląg: język angielski

Witam,
nazywam się Anett i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Elblągu (województwo warmińsko-mazurskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Prywatne lekcje z języka angielskiego (korepetycje). Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu j. angielskiego i udzielaniu korepetycji. Prowadzę angielski dla dzieci szkoły podstawowej, młodzieży i dorosłych- wszystkie poziomy zaawansowania i indywidualne podejście do ucznia. Udzielam pomocy w nauce i odrabianiu lekcji - nadrabianiu zaległości. Zapewniam wysoki poziom nauczania w miłej atmosferze oraz dodatkowe, przydatne materiały dydaktyczne, przygotowujące do egzaminów, sprawdzianów, klasówek itp. Serdecznie zapraszam.

Następna oferta

Poprzednia oferta