Joanna K daje korepetycje z chemii w Krakowie


Kraków: chemia

Witam,
nazywam się Joanna K i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype kreska_87
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego o profilu chemiczno-bilogicznym i studentka 3roku inżynierii środowiska na AGH udzieli korepetycji z chemii.
Posiadam ponad 7letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Mam liczne materiały pomocniczce tj. testy, testy maturalne, zbiory zadań, książki, tablice chemiczne, którymi z chęcią dziel? się z uczniami, liczne notatki.
Przygotowuję zarówno do sprawdzianów, matur, egzaminów wstępnych do szkół policealnych i na studia oraz do egzaminów. Pomagam też w pracach domowych i w opanowywaniu bieżącego materiału.
Lekcje przebiegają w mile i spokojnej atmosferze, zajęcia zarówno za równo u ucznia jak i korepetytora. Cena od 15zł-30 zł w zależności od poziomu i miejsca korepetycji, przy większej liczbie godzin zniżki.

Kontakt: 0507612881, chemianapiec@gmail.com GG 7261618

Następna oferta

Poprzednia oferta