Barbara daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Barbara i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza chętnie udzieli korepetycji z języka angielskiego. Doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i młodzieży. Nauka języka od podstaw lub przygotowanie do certyfikatów na każdym poziomie językowym. Zapewniam miłą atmosferę i skuteczną nauką z naciskiem na praktyczn? znajomość języka.

Zajmuję się również tłumaczeniem tekstów zwykłych i specjalistycznych z języka polskiego na język angielski i odwrotnie.

Serdecznie zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta