Patrick daje korepetycje z języka angielskiego w Katowicach


Katowice: język angielski

Witam,
nazywam się Patrick i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

UK English Native Speaker oferuje prywatne lekcje języka angielskiego.

Jestem wykwalifikowanym Nauczycielem Języka Angielskiego i dziennikarzem, który niedawno przeprowadzić się do Katowic.

Zapraszam wszytkich do udziału w moich lekcjach - niezależnie od poziomu języka oraz wieku. Oferuję korepetycje w miłej atmosferze. K?ad? szczególny nacisk na umiejątno?? swobodnej konwersacji oraz na gramatykę.

Nie zależnie od tego czy planujesz wyjazd za granicą, chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe, czy po prostu chcesz nabra? pewno?ci siebie w pos?ugiwaniu się obcym językiem - jestem w stanie zapewnię ci pomoc.

Oferuję konwersacje, pomoc w przygotowaniu do egzaminów, pisaniu prac, a także korekt? tekstów w języku angielskim (dokumenty biurowe, prace).

Każdy student traktowany jest indywidalnie. Stąd lekcje sa bardziej inetersujace, będęce zarówno wyzwaniem jak i zabaw?. KONTAKT w języku angielskim i polskim: Patrick pme.katowice@gmail.com

Następna oferta

Poprzednia oferta