Sylwester daje korepetycje z matematyki w Łodzi


Łódź: matematyka

Witam,
nazywam się Sylwester i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK×TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Do tej pory pomagałem tylko i wyłącznie znajomym. Czy w zwykłych zadaniach czy też do jaki? klasówek. Uczyłem już przeró?nych ludzi, więc doświadczenie i cierpliwość mam na wysokim poziomie. Nie będę Ci zamula? ci??kimi twierdzeniami, definicjami. Sposób w jaki ja tłumacze mate, powinien Ci pomóc polepszyć znacznie oceny:D. Pierwsze zajęcia na terenie Łodzi gratis. A później może się jeszcze jako? dogadamy.

Pozdrawiam
sylvo

Następna oferta

Poprzednia oferta