Javier daje korepetycje z języka hiszpańskiego we Wrocławiu


Wrocław: język hiszpański

Witam,
nazywam się Javier i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem Hiszpanem z Madrytu. Posiadam certificat do nauczania hiszpanskiego jako języka obcego ELE. Nie mowie po polsku tak ze lekcje odbywaja się wylacznie po hiszpansku. Posiadam wlasne materialy do nauczania. Mieszkam w okolicy Pl. Grunwaldzkiego i mogę dojechac do ucznia w tym obszarze miasta w ramach tej samej ceny. Godziny do uzgodnienia. Jeżeli jestes zainteresowany napisz po polsku lub hiszpansku na mojego maila lub zadzwoń i rozmawiaj po hiszpansku bezposrednio ze mną pod podany numer. Do uslyszenia.

Następna oferta

Poprzednia oferta