Ania daje korepetycje z chemii w Krakowie


Kraków: chemia

Witam,
nazywam się Ania i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, środy, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAK×TAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem nauczycielką chemii z doświadczeniem w nauczaniu tego przedmiotu, a także z dużym doświadczeniem w udzielaniu korepetycji oraz przygotowywaniu do egzaminów gimnazjalnych i matury.
Z racji tego, iż pracuję w szkole bardzo dobrze znane mi są standardy wymaga? egzaminacyjnych z chemii na różnych poziomach edukacji a także zakres materiału wymagany na egzaminach (gimnazjalnym i maturze).
Dlatego zajęcia ze mną to nie tylko wytłumaczenie danego materiału zawartego w podręczniku (ponieważ nie każdy podręcznik ujmuje tre?ci wymagane przez ministerstwo i realizowane na egzaminach), ale przede wszystkim zwrócenie uwagi na tre?ci, które mogę pojawi? się na egzaminie.
Jako nauczyciel mam również dostęp do różnych pomocy stosowanych przez nauczycieli (głównie gimnazjum).
Zapraszam zatem na lekcje. Miła atmosfera, ciekawe materiały oraz cierpliwość i profesjonalne podejście do ucznia gwarantowane.
Z doświadczenia wiem, że 60 minut lekcji to za ma?o, aby wytłumaczyć dany materiał i go prze?wiczy? z uczniem, dlatego proponuję swoim uczniom zajęcia 90 minutowe w cenie 50 zł.
Serdecznie zapraszam!
Kontakt: 503 334 265

Następna oferta

Poprzednia oferta