Natalia daje korepetycje z języka angielskiego w Łodzi


Łódź: język angielski

Witam,
nazywam się Natalia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam Pa?stwa,

Jestem studentką Anglistyki UŁ (studia magisterskie) oraz Ekonomii UŁ. Posiadam licencjat z filologii angielskiej o specjalności metodycznej, nauczycielskiej. Prowadziłam lektoraty w przedszkolu, odbyłam praktyki w szkole, uczestniczy?am w szkoleniach i warsztatach metodycznych. Ostatni rok spędziłam w Wielkiej Brytanii, w Londynie.

Udzielam korepetycji z j. angielskiego (dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym) na różnych poziomach zaawansowania, począwszy od programu przedszkoli/szkół podstawowych do liceum/studiów. Wszelkie powtórki, "nadrabianie" materiału, pomoc w pracach domowych. Osoby dorosłe, które nie miały styczno?ci z językiem lub chcia?yby powtórzy? materiał również są mile widziane.

Ponadto, miła atmosfera w trakcie zajęć... cierpliwość:-)
Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Serdecznie zapraszam zainteresowanych.

25-30 zł/godzina

kontakt: Natalia

Następna oferta

Poprzednia oferta