Marcin daje korepetycje z matematyki we Wrocławiu


Wrocław: matematyka

Witam,
nazywam się Marcin i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Huby. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam, jestem uczniem pierwszej klasy III LO we Wrocławiu, jednocze?nie laureatem wojewódzkiego wielkopolskiego konkursu fizycznego.
Udzielę korepetycji z matematyki i fizyki na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum - pomogę w przygotowaniach do sprawdzianów (także do egzaminu gimnazjalnego), rozwiązywaniu zadań, zrozumieniu materiału i uzupełnieniu ewentualnych braków ;) Jestem osobą spokojn? i cierpliwą, wcześniej już pomagałem innym (zarówno rówieśnikom, jak i młodszym kolegom) w nauce, z pozytywnymi efektami.
Cena to 15 zł/h. Nauka w domu/mieszkaniu ucznia.

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana ogłoszeniem, w odpowiedzi napisz, na jakim osiedlu mieszkasz, do której klasy chodzisz, jaki materiał jest przerabiany aktualnie na lekcjach lub też co chciałbyś/chciałabyś powtórzy? lub omówię - krótko mówiąc: jakie są Twoje oczekiwania odno?nie korepetycji ;).

Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

Następna oferta

Poprzednia oferta