Halina daje korepetycje z języka rosyjskiego w Koninie


Konin: język rosyjski

Witam,
nazywam się Halina i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Koninie (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Powiat Konin. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, czwartku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK××TAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Język angielski /rosyjski zawodowo.
Doswiadczony lektor z tytułem doktora oferuje konsultacje z języków angielskiego i rosyjskiego, a także z pisania prac licencjackich i magisterskich oraz referatów. Tłumaczenie i korrekta tekstów dla firm i klientów.