Paweł Słowik daje korepetycje z języka czeskiego w Pszczynie


Pszczyna: język czeski

Witam,
nazywam się Paweł Słowik i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka czeskiego. Korepetycji udzielam w Pszczynie (województwo śląskie), a dokładnie: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Tychy, Brzeszcze, Żory, Bieru?, cały powiat pszczy?ski.. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka czeskiego.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Biegle znam język czeski, u?ywam go praktycznie codziennie. Cięgle się go uczę, nauka trwa już prawie 6 lat, polega ona głównie na utrwalaniu zdobytej wiedzy. Sp?dziśem pół roku na technicznych studiach w Ostrawie, co pozwoliło mi rozwin?? znajomość języka o kierunki techniczne. Udzielam korepetycje od roku 2007. Prowadzę również tłumaczenia na język polski i odwrotnie. Serdecznie zapraszam do współpracy.