Katarzyna Czarzasta daje korepetycje z biologii w Warszawie


Warszawa: biologia

Witam,
nazywam się Katarzyna Czarzasta i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Warszawa, Wawrzyszew. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Dni ustale osobięcie z osobą zainteresowan?. Posiadam wykształcenie wyższe z wyró?nieniem. Moj? pasją jest zoologia ale posiadam szeroką wiedzę na praktycznie kazde zagadnienie z biologii ponieważ ci?gle rozwijam swoje zainteresowania. Moi dotychczasowi uczniowie nigdy nie narzekali na poziom. Jestem do?? wymagaj?ca ale to pomaga się uczniom zmobilizowa? i sprawia że pieniądze są dobrze spo?ytkowane.

Następna oferta

Poprzednia oferta