Natalia S daje korepetycje z języka polskiego w Warszawie


Warszawa: język polski

Witam,
nazywam się Natalia S i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Kabaty. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Przygotowanie do matury pisemnej i ustnej z języka polskiego, testu gimnazjalisty, sprawdzianu szóstoklasisty. Nauka pisania wypracowań, analizy i interpretacji tekstu, lekcje repetytoryjne z zakresu epok literackich, lektur. Fachowo, dok?anie i skutecznie. Lekcje mogę się odbywać w soboty od godziny 10 do 16, lub od poniedziałku do pi?tku od godziny 18.

Następna oferta

Poprzednia oferta