Milena daje korepetycje z języka angielskiego w Radomiu


Radom: język angielski

Witam,
nazywam się Milena i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Radomiu (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Chcesz poprawić swoje oceny z języka angielskiego?? Wystarczy do mnie napisa? lub zadzwońi?! :)
Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Posiadam dyplom licencjata w zakresie filologii angielskiej UMCS. 4-miesiączna praktyka w Stanach Zjednoczonych. Oferuję pomoc w odrabianiu lekcji, przygotowaniu do klasówek oraz egz. gimnazjalnego oraz maturalnego, nadrabianiu zaległości. Posiadam własne, ciekawe materiały. Dojazd do ucznia. Możliwość pracy w grupie 2-3 osobowej. Miła atmosfera, lekcja dostosowana do potrzeb ucznia.
Zapraszam! :)
Tel. 669377533
gg. 4493324

Następna oferta

Poprzednia oferta