Marta daje korepetycje z języka angielskiego w Łodzi


Łódź: język angielski

Witam,
nazywam się Marta i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka informatyki z certyfikatem Cambridge Certificate in Advanced English udzieli korepetycji z angielskiego uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, średniej, jak i osobom dorosłym pragn?cym Poznań ten język. Posiadam wieloletnie doświadczenie i liczne sukcesy w przygotowaniu do klasówek. Chętnie pomogę odrabianiu prac domowych. Jestem otwart?, cierpliwąosobom, przygotowuję solidnie i w miłej atmosferze. W przypadku stałych cotygodniowych spotkań cena do uzgodnienia. Jeśli zachodzi taka potrzeba - zapewniam własne materiały.

Następna oferta

Poprzednia oferta