Ania آنيا daje korepetycje z języka arabskiego w Warszawie


Warszawa: język arabski

Witam,
nazywam się Ania آنيا i jestem korepetytorką języka arabskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka arabskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam serdecznie, chętnie pomogę w nauce języka arabskiego, zarówno mówionego, jak i pisanego. Jestem magistrem arabistyki i kulturoznawc?. Posiadam wieloletnie doświadczenie językowe, które zdobywa?am w krajach arabskich. S?u?? również pomocą z zakresu kwestii kulturowych dotyczących ?wiata arabskiego. Pozdrawiam serdecznie!

Następna oferta

Poprzednia oferta