Rafal daje korepetycje z biotechnologii w Olsztynie


Olsztyn: biotechnologia

Witam,
nazywam się Rafal i jestem korepetytorem biotechnologii. Korepetycji udzielam w Olsztynie (województwo warmińsko-mazurskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biotechnologii.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem ostatniego roku Biotechnologii, na UWM w Olsztynie. Studia pierwszego stopnia skończyłem z wyró?nieniem oraz otrzymaćem nagrod? dziekana za innowacyjno?? swojego projektu. Czł?? studiów odby?em we Włoszech na Universita degli studi di Trieste.
Korepetycji udzielam ponad 5 lat, z bardzo dobrym skutkiem, posiadam doświadczenie w przygotowywaniu dzieci i młodzieży do różnorodnych egzaminów, czy testów. Mam uprawnienia i doświadczenie pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą.
Posiadam bardzo duże zaplecze praktyczno-merytoryczne oraz bardzo dużą bazę pomocy naukowych zbieran? w całym okresie liceum i studiów.
Cena godziny korepetycji ustalana jest zawsze indywidualnie (min.25zł) w zależności od rodzaju problemu i jego zło?ono?ci, wszelkie materiały kserokopie itp. są darmowe.