Matylda Malarska daje korepetycje z języka hiszpańskiego we Wrocławiu


Wrocław: język hiszpański

Witam,
nazywam się Matylda Malarska i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Hola;] Od kilku lat jestem lektorką, nauczycielką i tłumaczk? hiszpańskiego. Obok fascynacji, jak? darzł ten język i jego wciąż poznawan? przeze mnie kulturę, moją pasją jest uczenie go. W pracy staram koncentrowa? się na wydobywaniu indywidualnych zdolno?ci, rozpoznawaniu i stopniowym eliminowaniu specyficznych trudności oraz dostosowaniu się do konkretnych potrzeb moich uczniów. Lekcje indywidualne i w małych grupach są idealne dla naprawd? skutecznej nauki w swobodnej i weso?ej atmosferze. Serdecznie zapraszam porque el dominio de un idioma te desarrollara y satisfacera mucho

Następna oferta

Poprzednia oferta