Maciej daje korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu


Poznań: język niemiecki

Witam,
nazywam się Maciej i jestem korepetytorem języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Górczyn. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student IV roku po pobycie na uczelni niemieckiej udzieli korepetycji z języka niemieckiego w miłej, przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Posiadam wszelkie uprawnienia do nauczania języka oraz solidne przygotowanie metodyczne. Wykorzystuj? różne metody oraz strategi? i techniki nauczania w zależności od potrzeb oraz typu ucznia. Dysponuję wszelkimi materiałami potrzebnymi do nauki. Możliwe również spotkania w celu konwersacji. Najlepiej proszę kontaktowa? się telefonicznie w celu ustalenia szczegółów takich jak godziny zajęć itp. W przypadku kontaktu mailowego odpowiadam zazwyczaj tego samego dnia. Zarówno w przypadku kontaktu mailowego jak i telefonicznego proszę o podanie języka o jaki chodzi ponieważ udzielam również korepetycji z języka francuskiego. Cena 1h zajęć = 25zł, w przypadku przyjazdu do ucznia na terenie Poznania 30 zł. Pozdrawiam, Maciej

Następna oferta

Poprzednia oferta