Maciej daje korepetycje z języka francuskiego w Poznaniu


Poznań: język francuski

Witam,
nazywam się Maciej i jestem korepetytorem języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Górczyn. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student IV roku udzieli korepetycji z języka francuskiego w miłej, przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Posiadam uprawnienia do nauczania języka w szkołach podstawowych oraz gimnazjach jak i solidne przygotowanie metodyczne do nauczania języków obcych. Pozostaj? w ci?g?ym kontakcie z rodzimymi u?ytkownikami języka, także jestem na bieżąco z językiem mówionym. Proponuję również możliwość konwersacji w obszarze tematyki codziennej. Posiadam wszelkie materiały do nauczania od gramatyki poprzez komunikację aż do doskonałych materiałów fonetycznych. Proszę o kontakt najlepiej telefoniczny w celu ustalenia szczegółów takich jak godziny spotkań itp. W przypadku kontaktu mailowego odpowiadam zazwyczaj tego samego dnia. Zarówno w przypadku kontaktu mailowego jak i telefonicznego proszę o podanie o korepetycje w jakim języku chodzi ponieważ udzielam również korepetycji z języka niemieckiego. Cena za 1h = 25zł. W przypadku przyjazdu do ucznia na terenie Poznania 30 zł. Pozdrawiam, Maciej

Następna oferta

Poprzednia oferta