Kamila Augustyn daje korepetycje z matematyki w Krakowie


Kraków: matematyka

Witam,
nazywam się Kamila Augustyn i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

"W szkole to nie matematyka ma być nowoczesna,

ale jej nauczanie." /R. Thom/
Oferuję korepetycje z matematyki na każdym etapie nauki.
Jestem magistrem matematyki U. J. o specjalności: matematyka nauczycielska oraz studentką piątego roku psychologii stosowanej U. J.
Dzi?ki wielu godzinom treningów psychologicznych oraz bogatemu do?wiadczeniu w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych (w tym nauczanie matematyki w LO nr I im. B. Nowodworskiego w Krakowie), potrafię trafnie rozPoznań indywidualne potrzeby ucznia, dobra? odpowiednie metody nauczania, ze szczególnym uwzględnieniem technik efektywnej nauki, a w efekcie - świadczyć kompetentn? opiek? edukacyjn? na bazie empatii i szacunku.nr tel. 790 268 646

Następna oferta

Poprzednia oferta