Katarzyna Chrzuszcz daje korepetycje z historii sztuki w Częstochowie


Częstochowa: historia sztuki

Witam,
nazywam się Katarzyna Chrzuszcz i jestem korepetytorką historii sztuki. Korepetycji udzielam w Częstochowie (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka Architektury Wnętrz WST w Katowicach udzieli korepetycji z przedmiotu Historia Sztuki. Korepetycji mogę udzieli? we własnym mieszkaniu (dzielnica Raków), bądź też u ucznia (+5 zł za dojazd). Zajęcia obejmują zapoznanie się ze wszystkimi potrzebnymi dzieńami i twórcami, omówienie poszczególnych epok, umówienie architektury, poj?? architektonicznych oraz innych związanych ze sztuką, różnego rodzaju testy i inne wymogi maturalne. Godziny i czas korepetycji oczywiście do omówienia. Ch?tnych proszę o kontakt