Marta daje korepetycje z języka angielskiego w Bytomiu


Bytom: język angielski

Witam,
nazywam się Marta i jestem native speakerem oraz korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Bytomiu (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Mam na imię Marta, mam 24 lata i 4 letnie doświadczenie w nauce języka angielskiego. Masz zaległości ? Jestes w gimnazjum liceum studia o wzmo?onej ilości lekcji, dużo wyższy poziom? nie tra? czasu zacznij już dziś. Oferuje kursy języka angielskiego różne poziomy dopasowane do ucznia. Zapewniam wszystkie niezb?dne materiały. Moja wiedzę za? potwierdzona jest licznymi certyfikatami. a moja skutecznosc to 100% zdawalno?c moch maturzystó i innych kursantów w egzaminach. Zapraszam

Następna oferta

Poprzednia oferta