Sebastian Zawalski daje korepetycje z chemii we Wrocławiu


Wrocław: chemia

Witam,
nazywam się Sebastian Zawalski i jestem korepetytorem chemii. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Chętnie podejmę się nauki/udzielę korepetycji w zakresie poziomu chemii gimnazjalnej, licealnej oraz przygotowania do matury. Gwarantuję przyjemn? atmosferę oraz efektywn? nauką. Posiadam kilkuletnie doświadczenie oraz pomoce naukowe. Mogę dojeżdżać do ucznia lub uczyć w domu. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku Chemia i obecnie jestem doktorantem Politechniki Wrocławskiej na tym samym kierunku. Cena wynosi 30 zł/60 min (do negocjacji w zależności od poziomu trudności i częstotliwo?ci zajęć).
Osoby zainteresowane proszę o kontakt e-mail: sebastian.zawalski@pwr.wroc.pl lub telefoniczny 502-148-894.

Następna oferta

Poprzednia oferta