Katarzyna daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Warszawie


Warszawa: język hiszpański

Witam,
nazywam się Katarzyna i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Mokotów, Stegny, Ursynów, Imielin, Centrum. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK×TAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Tlen: jezyk-hiszpanski@tlen.pl
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Magister Iberystyki, lektorka i tłumacz z wieloletnim doświadczeniem zaprasza na zajęcia z języka hiszpańskiego.

Oferuję zajęcia na każdym poziomie, przygotowujące do egzaminów maturalnych, DELE Intermedio i Superior, lektoratów na UW, a także korepetycje dla licealistów, język specjalistyczny, kursy gramatyczne, ekspresowe powtórki przed egzaminami, pomoc w pracach pisemnych.

Każde zajęcia przygotowywane są indywidualnie i dostosowane do potrzeb ucznia. Dostarczam wszystkie potrzebne materiały.

Zajęcia odbywają się u mnie w domu na Stegnach lub u ucznia.

Dla firm stawki negocjowane są indywidualnie, możliwość wystawienia faktury VAT.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam.

Katarzyna
tel.: 0 888 282 383
e-mail: język-hiszpanski@tlen.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta