Magdalena daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Magdalena i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Wesoła i okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką I roku finansów i rachunkowości. Bardzo chętnie udzielę korepetycji z j. angielskiego (posiadam certyfikat First Certificate in English), niemieckiego i z matematyki dzieciom ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Pomogę w odrobieniu lekcji, zrozumieniu poszczególnych tematów/ zagadnień oraz w przygotowaniu się do sprawdzianów. Bardzo lubię pracować z dziećmi, jestem cierpliwa, czego nauczyłam się przez lata ?yj?c z młodszym rodze?stwem, dlatego bardzo chętnie podj??abym się również nauczania od podstaw dzieci w wieku przedszkolnym. Jestem sumienna, pracowita i zapewniam miłą atmosferę sprzyjaj?c? nauce.

Następna oferta

Poprzednia oferta