Rafa Colinet daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Poznaniu


Poznań: język hiszpański

Witam,
nazywam się Rafa Colinet i jestem korepetytorem języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również maturzystów do studiów.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

!Hola amig@!

Zapraszam na prywatne lekcje j. hiszpańskiego z native speakerem. Przygotowuję do egzaminów takich jak DELE i pomagam w nauce języka na wszystkich poziomach zaawansowania. Gwarantuję zajęcia w miłej atmosferze, interesujące konwersacje na różne tematy w zabawny i efektywny sposób.

Zapraszam - na pewno nie po?a?ujecie :)

Espanol se ofrece para dar clases de conversación en su lengua materna, asi como de preparacion de examenes DELE u otras pruebas, como tambien de apoyo suplementario. AdemÃ¥s garantizo clases con buen ambiente para charlar de muy distintos temas y formas pasÃ¥ndolo bien y aprendiendo muchas cosas de la lengua y cultura de mi país y de otros lugares hispano-parlantes.
Ya sabes, si tienes ganas de aprender y pasarlo bien a la vez, prueba a contactar conmigo...no te arrepentirås.
!Hasta pronto!

Rafael:-)

Następna oferta

Poprzednia oferta