Rafał Wawrzynek daje korepetycje z chemii w Krakowie


Kraków: chemia

Witam,
nazywam się Rafał Wawrzynek i jestem korepetytorem chemii. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Łobzów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam jestem studentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowiena wydziale Inzynierii materialowej i ceramiki. Oferuje jednorazowa badz stala pomoc z zakresu chemii dla gimnazjalistow lub licealistow. Moj wysoki wynik maturalny z chemii a także swiadectwo w postaci studiowania na prestizowej uczelni i wydziale typowo chemicznym ukazuje moje kwalifikacje do nauczania gimnazjalistow i lecealistow z zakresu chemii. Lekcje odbywaja się u mnei w mieszkaniu studenckim w pokoju jednoosobowym więc nikt nie będzie przeszkadzal w zajęćiach. Zajecia sa oczywiscie bezstresowe;) w koncu nei o stresowanie tu chodzi a o zrozumienie przedmiotu. Koszt korepetycji wynosi 20 zł za 60 min lekcji. Kontakt:

Następna oferta

Poprzednia oferta