Chris daje korepetycje z języka niemieckiego w Gdyni


Gdynia: język niemiecki

Witam,
nazywam się Chris i jestem korepetytorem języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Gdyni (województwo pomorskie), a dokładnie: Gdynia i okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Tlen: jakrzysiek@tlen.pl
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Niemiecki - wszystkie poziomy :). Dzieci młodzież dorośli. Pomoc w nadrabianiu zaległości i w przygotowaniu do testów kompetencji w gimnazjum matur w liceum i technikum oraz certyfikatów ZD i ZMP. Jeżeli czujesz że masz problemy z nauką j. niemieckiego ZAPRASZAM na pewno coś poradzimy. Nauka w miłej atmosferze i na dobrym poziomie. Możliwość dojazdu do ucznia. Gdynia i okolice. Kontakt: 794-228-947

Następna oferta

Poprzednia oferta