Marta daje korepetycje z języka angielskiego w Poznaniu


Poznań: język angielski

Witam,
nazywam się Marta i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

witam! jestem dwudziestoletni? studentką języka chi?skiego, angielskiego uczę się od dzieci?stwa. dwukrotnie uczestniczy?am w okrągowym szczeblu Olimpiady Języka Angielskiego. mam za sobą miesiączny pobyt w Kanadzie. cho? zdałam już najwyższy certyfikat z tego języka (CPE) to wciąż się uczę, gdyż sam angielski nieustannie się rozwija. mam wielu przyjació?, z którymi porozumiewam się w języku angielskim i nie tylko. między gimnazjum a liceum dokona?am najszybszego postępu w nauce języka, w okresie liceum miałam przyjemno?? odbywać lekcje z nauczycielem, który mia? niesamowite podejście do nauki języka. obecnie korzystam z części jego oryginalnych metod.

Następna oferta

Poprzednia oferta