Mateusz daje korepetycje z matematyki w Bielsko-Białej


Bielsko-Biała: matematyka

Witam,
nazywam się Mateusz i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Bielsko-Białej (województwo śląskie), a dokładnie: Szczyrk, Meszna, Buczkowice, Bystra. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Laureat wielu konkursów matematycznych udzieli korepetycji z matematyki uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum. Możliwe jest również przygotowanie ucznia do egzaminu po szkole podstawowej lub po gimnazjum pod kątem matematyki. Nie ma problemu by lekcje odbywaćy się u ucznia w domu. W razie potrzeby możliwość pomocy on-line! Lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Jestem osobą m?od?, uczęszczaj?c? do liceum i wiem co najczęściej jest powodem problemów w nauce matematyki. Pomimo m?odego wieku mam już 3-letnie doświadczenie w nauczaniu matematyki uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej. Lekcje udzielane na terenie Bielska-Bia?ej oraz okolicy. Więcej informacji pod nr telefonu 666047409 lub na Gadu-Gadu: 729643.

Następna oferta

Poprzednia oferta