Olga daje korepetycje z chemii w Katowicach


Katowice: chemia

Witam,
nazywam się Olga i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Katowice- We?nowiec, Gliwice(okolice centrum, Pol. Śl.). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×TAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielę korepetycji z chemii uczniom gimnazjum i liceum(poziom podstawowy, rozszerzony, MATURA). Jestem studentką biotechnologii Pol. Śl., zdawałam now? maturę z chemii na poziome rozszerzonym. Mam 5-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, tłumaczę nie z poziomu nauczyciela, lecz ucznia, podaję proste sposoby zapami?tania i zrozumienia trudnych tematów, a nie akademickie, niezrozumiałe formu?ki. Pomagam przy pracach domowych, przygotowaniu do kartkówek i sprawdzianów, ale także mam własne testy maturalne, które mogę rozwiązywać razem z uczniem. Dla uczniów gimnazjum istnieje możliwość pomocy z matematyki lub fizyki, a także rozwiązywanie gimnazjalnych TESTÓW MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH.
Proszę o kontakt telefoniczny

Następna oferta

Poprzednia oferta