Michał daje korepetycje z języka angielskiego w Łomży


Łomża: język angielski

Witam,
nazywam się Michał i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łomży (województwo podlaskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam! :)

Nazywam się Micha?, jestem nauczycielem języka angielskiego. Ukończyłem Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Łom?y, obecnie studiuję filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim.

Jeśli masz problem ze zrozumieniem języka angielskiego, jeśli chciałbyś się poduczyć, porozmawia? w tym języku, lub masz pracę do korekty - ta strona jest dla Ciebie. Udzielam korepetycji uczniom szkół podstawowych (IV-VI klasa), gimnazjów, szkół średnich (przygotowanie do matury), a także dorosłym - w okolicach Łom?y, ale również za po?rednictwem internetu (Skype).

Us?ugi:
korepetycje domowe (25 zł/h*; 35 zł/90 min)

korepetycje przez skype (25 zł/h; 35 zł/90 min)

poprawa prac pisemnych (20 zł/strona**)
* godzina zegarowa
** 1800 znaków

Zapraszam na moją stron?: www.korepetycje-angielski.freehost.pl

Następna oferta