Katarzyna daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Poznaniu


Poznań: język hiszpański

Witam,
nazywam się Katarzyna i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka IV roku filologii hiszpańskiej w Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu udzieli tanich i skutecznych lekcji języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiadam 4-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych oraz dyplom potwierdzający tytuł licencjata. Gwarantuję miłą, bezstresową atmosferę zajęć oraz indywidualne dostosowanie tempa nauki do potrzeb i zdolno?ci ucznia. Lekcji mogę udzielać zarówno u siebie, jak i w domu ucznia. W cenę zajęć wliczony jest komplet materiałów dydaktycznych. Oprócz lekcji indywidualnych chętnie pracuję też z 2- lub 3- osobowymi grupami. Zapraszam do współpracy!

Następna oferta

Poprzednia oferta