Krzysztof daje korepetycje z fizyki w Krakowie


Kraków: fizyka

Witam,
nazywam się Krzysztof i jestem korepetytorem fizyki. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witaj.
Jestem magistrantem fizyki na AGH i studentem studium pedagogicznego. Od wielu lat jestem wychowawc? w klubie młodzieżowym. Korepetycji z fizyki z powodzeniem udzielam od dwóch lat. W sprawach krótkich praktykuj? darmowe konsultacje on-line. Spotkania regularne, lub okazjonalne.

Bardzo dobrze dogaduj? się z młodymi ludźmi i potrafię przystępnie wytłumaczyć problemy matematyczno-fizyczne.

Jeśli uwa?asz się za "umys? humanistyczny" - zapraszam serdecznie, masz szanse przekona? się, że problemy ścisłe da się sprowadzić do prostych klocków, które z czasem możesz polubię... Jeśli natomiast czujesz się "?cis?owcem" - zapraszam jeszcze chętniej - jako dobry analityk pomogę Ci rozwiązać te wszystkie zadania, które wcześniej sprawia?y Ci kłopot.

Szczerze się polecam i czekam na zainteresowanych! :)

Następna oferta

Poprzednia oferta