Agata Krzon daje korepetycje z historii w Rudzie Śląskiej


Ruda Śląska: historia

Witam,
nazywam się Agata Krzon i jestem korepetytorką historii. Korepetycji udzielam w Rudzie Śląskiej (województwo śląskie), a dokładnie: Katowice, Ruda ŚlÄ…ska, Zabrze, Gliwice, Chorzów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z historii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką trzeciego roku historii, aktywnie dzia?am w Studenckim Kole Naukowym Historyków, je?d?? na konferencje, wyg?aszam referaty, prowadzę warsztaty historyczne dla różnych grup wiekowych. Z racji wyrabiania profesji nauczycielskiej jestem na bie??c? z egzaminami maturalnymi. Historię potrafię wyjaśnię, opowiedzieć a nawet pokazać tak, by na zawsze została w pamięci...

Następna oferta