Tadeusz Hessel daje korepetycje z języka francuskiego w Krakowie


Kraków: język francuski

Witam,
nazywam się Tadeusz Hessel i jestem korepetytorem języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów.
Lekcji udzielam Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Oferuję korepetycje z j. francuskiego na poziomie native speaker (mam zdan? maturę francusk?, bac scientifique europeen anglais, moyenne 15,36/20).

Mam obszern? wiedzę i materiały zwi?zane z francuskim medycznym (np. do przygotowanie do wyjazdu na praktyki/stypendia) w zwi?zku z odbywaniem praktyk wakacyjnych w krajach francuskoj?zycznych.

Mogę także przygotować kogos do opanowania slownictwa z biologii lub chemii.

Następna oferta

Poprzednia oferta